Administrátor objednávok (s nemeckým jazykom)

Miesto práce
Nitra
Ponúkaný plat (brutto)
By agreement
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii ADMINISTRÁTOR OBJEDNÁVOK nájde uplatnenie kandidát, ktorý hovorí nemecky, má rád precíznu prácu a prácu v systémoch. Z názvu vyplýva, že budete primárne zodpovedný za zabezpečenie plynulého objednávkového procesu pre pridelený región/krajiny.

Budete patriť pod oddelenie Zákazníckej starostlivosti, kde okrem objednávkového procesu patria aj činnosti spojené s vybavovaním reklamácií a poskytovaním informácií ohľadom podmienok a termínov pre zákazníka.

Na pozíciu prijmeme kandidáta, ktorý spĺňa nasledujúce požiadavky:
* Má nemecký jazyk na pokročilej úrovni - úroveň B2 je postačujúca
* Má ukončené SŠ/VŠ vzdelanie
* Láka ho administratívny typ práce a práca v systémoch
* Dokáže prácu vykonávať systematicky a prioritizovať
* Výhodou bude: znalosť SAP a znalosť anglického jazyka
* Prax nie je potrebná, pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventov

Benefity pre našich zamestnancov sú nasledujúce:
* Pružný pracovný čas - ponúkame flexibilný príchod a odchod z pracoviska
* Možnosť čerpania nadčasových hodín vo forme náhradného voľna
* Možnosť pracovať viackrát do mesiaca formou home office
* Interné jazykové kurzy anglického a nemeckého jazyka plne hradené zamestnávateľom
* Letné a vianočné finančné odmeny
* Ročné finančné bonusy
* Systém cafetérie - Benefit plus
* Zaujímavý príspevok zamestnávateľa na III. pilier dôchodkového sporenia
* Odmena za odporučenie kandidáta interným zamestnancom (,,bring a friend")
* E-learningové vzdelávanie
* Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov, podpora rotácie po oddeleniach
* Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok a teambuldingové aktivity

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo približne 10 000 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 70 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre, kde budujeme Centrum zdieľaných služieb - Global Shared Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 200 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Adresa spoločnosti

LEDVANCE s.r.o.
Štúrova 22
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3239551   Dátum zverejnenia: 11.11.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.