Administrátor objednávok (s nemeckým jazykom)

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
By agreement
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii ADMINISTRÁTOR OBJEDNÁVOK nájde uplatnenie kandidát, ktorý hovorí nemecky, má rád precíznu prácu a prácu v systémoch. Z názvu vyplýva, že budete primárne zodpovedný za zabezpečenie plynulého objednávkového procesu pre pridelený región/krajiny.

Budete patriť pod oddelenie Zákazníckej starostlivosti, kde okrem objednávkového procesu patria aj činnosti spojené s vybavovaním reklamácií a poskytovaním informácií ohľadom podmienok a termínov pre zákazníka.

Na pozíciu prijmeme kandidáta, ktorý spĺňa nasledujúce požiadavky:
* Má nemecký jazyk na pokročilej úrovni - úroveň B2 je postačujúca
* Má ukončené SŠ/VŠ vzdelanie
* Láka ho administratívny typ práce a práca v systémoch
* Dokáže prácu vykonávať systematicky a prioritizovať
* Výhodou bude: znalosť SAP a znalosť anglického jazyka
* Prax nie je potrebná, pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventov

Benefity pre našich zamestnancov sú nasledujúce:
* Pružný pracovný čas - ponúkame flexibilný príchod a odchod z pracoviska
* Možnosť čerpania nadčasových hodín vo forme náhradného voľna
* Možnosť pracovať viackrát do mesiaca formou home office
* Interné jazykové kurzy anglického a nemeckého jazyka plne hradené zamestnávateľom
* Letné a vianočné finančné odmeny
* Ročné finančné bonusy
* Systém cafetérie - Benefit plus
* Zaujímavý príspevok zamestnávateľa na III. pilier dôchodkového sporenia
* Odmena za odporučenie kandidáta interným zamestnancom (,,bring a friend")
* E-learningové vzdelávanie
* Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov, podpora rotácie po oddeleniach
* Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok a teambuldingové aktivity

Všetky benefity nájdete tu

LEDVANCE je jedným zo svetových lídrov v oblasti všeobecného osvetlenia. Ponúka širokú škálu LED svietidiel, pokročilé LED zdroje, inteligentné riešenia pre domácnosti a budovy, ako aj tradičné svetelné zdroje. Vlastníkom LEDVANCE je čínska svetelná spoločnosť MLS Co, Ltd., pričom európska centrála sa nachádza v Mníchove.

Naše obchodné aktivity sú zastúpené vo viac ako 140 krajinách sveta a celosvetovo zamestnávame vyše 2.600 zamestnancov. Sme pokrokoví, flexibilní a orientovaní na zákaznícke riešenia.

Ponúkame:
- bohaté skúsenosti v oblasti svetelného biznisu,
- dobre vybudovanú globálnu predajnú a logistickú sieť,
- dlhoročné vybudované vzťahy so zákazníkmi,
- inovatívne možnosti výskumu a vývoja

Kontakt

ID: 3239551  Dátum zverejnenia: 11.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: By agreement