Koordinátor vstupnej kontroly

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné činnosti:

• Koordinácia činností súvisiacich s výkonom vstupnej kontroly materiálu
• Komunikácia a odsúhlasenie podkladov pre vstupnú kontrolu s SQA a externou firmou
• Komunikácia výsledkov vstupnej kontroly s SQA, spolupráca pri zavádzaní potrebných opatrení – uvoľnenie, blokovanie materiálu
• Vedenie skladu pozastaveného materiálu
• Koordinácia 100% kontroly a triediacich akcií podľa dohody s SQA

• práca v príjemnom pracovnom prostredí
• práca v renomovanej firme - "greenfield" závod
• zaškolenie - časť zaškolovacieho procesu prebehne v závode Voderady alebo Ostrov u Stříbra (ČR)
• príspevok na stravovanie
• príspevok na dopravu/resp. neskôr doprava do zamestnania
• príspevok na DDS
• zvyšovanie kvalifikácie a profesionálny rozvoj (jazykové kurzy, školenia, certifikácie)

Nástupný plat: od 1800,- € (v závislosti od kvalifikácie kandidáta)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax: 2 - 3 roky (v automotive výhodou)

o komunikačné schopnosti
o zodpovednosť a dochvíľnosť
o dôslednosť a zmysel pre detail
o práca s číslami a technickými podkladmi
o tímová spolupráca
o prax aspoň 2 roky v dodávateľskej kvalite
o MS Office
o jazykové znalosti: SJ – B2, AJ – B1/B2, NJ výhodou

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea PO Takáčová
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Plavecký Štvrtok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac
Plavecký Štvrtok, Slovensko
ID: 4809554  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac