Можливість для людей з України

Line Leader/Team leader/Gap leader v novom modernom výrobnom závode, mzda od 1640 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné činnosti:
• zodpovednosť za plnenie výrobného plánu na zverenom úseku výrobnej linky
• zodpovednosť za rozloženie a polyvalenciu operátorov
• zodpovednosť za plnenie požiadaviek z hľadiska výrobného procesu a zabezpečenie kvality produktu
• očakávaný prístup - nula úrazov, incidentov, skoronehôd.

• stabilná práca s dlhodobou perspektívou
• variabilná zložka mzdy 15% zo základnej mzdy
• prítomnostný mesačný Lear bonus do 33 €
• príspevok na stravovanie
• práca v príjemnom, čistom a bezpečnom pracovnom prostredí
• práca v renomovanej firme
• zaškolenie- časť zaškolovacieho procesu prebehne v závode Voderady alebo Ostrov u Stříbra (ČR)
• príspevok na dopravu/resp. neskôr doprava do zamestnania

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti Lear Corporation Seating Slovakia, s.r.o. v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 122/2013 Zb., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

• Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie.
• Minimálne 2 - ročná prax v automotive výrobnom závode.
• Ochota pracovať na zmeny.
• Základná znalosť zefektívňovania výrobných procesov – hoshin, cycle time diagram.
• Skúsenosti s vedením ľudí sú podmienkou, minimálne 2 roky.
• Vedenie Run at Rate záťažových testov.
• Znalosť MS Office na úrovni pokročilý.
• Znalosť anglického jazyka výhodou.
• Znalosť systému riadenia kvality podľa IATF normy.

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrida Orešanská
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Plavecký Štvrtok
Termín nástupu
Dohodou
1 643 EUR/mesiacod 1643 € (1400 € základná mzda + 15% variabilná zložka mzdy + 33€ prítomnostný bonus Lear)
Plavecký Štvrtok, Slovensko
ID: 4793137  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 643 EUR/mesiac