Teamleader logistiky - 3 zmenná prevádzka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné činnosti:
• Riadi tím skladníkov zaisťujúcich tok materiálu systémov FIFO v rámci podniku.
• Zavádza a udržiava skenovací systém.
• Zodpovedá za pravidelný a kontinuálny prísun materiálu na skladové a výrobné pozície tak, aby nedošlo k zastaveniu procesu výroby.
• Spracováva podklady a reporty požadované nadriadenými alebo jeho zástupcom.
• Pravidelne kontroluje, či všetci zamestnanci skladu majú platné požadované školenia, spolupracuje na neustálom zlešovaní pracovných metód.
• Riadiaca činnosť pri expedovaní kompletných výrobkov k zákazníkovi.
• Zaškoľuje a trénuje nových skladníkov podľa pridelenej pracovnej stanice. Pravidelne sleduje adaptáciu nových zamestnancov.
• Vykonává ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného.

Zodpovednosti:
• Zodpovedá za svojich podriadených, ktorých vedie k riadnemu a koordinovanému výkonu zaisťujúcemu tok materiálu systémom FIFO v rámci podniku, dohliada na disciplínu zamestnancov.
• Zodpovedá za koordináciu pristavovania návesov s materiálom.
• Zaisťuje a zodpovedá za prevzatie všetkých prepravných dokumentov spojených s dodávkou materiálu, vrátane plánu rozmiestnenia materiálu v návesoch.
• Zodpovedá za správny príjem a transfer materiálu do systému QAD.
• Zodpovedá za správne rozmiestnenie materiálu podľa plánu skladu a liniek.
• Zodpovedá za poriadok a čistotu v sklade.
• Zodpovedá za vozový park VZV – vedie evidenciu u jednotlivých VZV vrátane motohodín, kontroluje technický stav pred začiatkom pracovnej zmeny, kontroluje a riadi čistenie VZV, kontroluje a riadi predávanie VZV – evidencia v knihe jázd.
• Kontroluje dobíjanie akumulátorov u všetkých VZV, aby VZV boli predávané plne funkčné na nasledujúcu pracovnú zmenu.
• Kontroluje dodržiavanie týchto predpisov na zverenom pracovisku a u všetkých zamestnancov skladu a u osôb pohybujúcich sa na zverenom pracovisku.
• Dodržiava všetky platné právne ako aj interné predpisy na zabezpečenie kvality produktov, ochrany životného prostredia, bezpečnosti a ochrany zdravia zamestnancov pri práci.
• Vedúci zamestnanec je zodpovedný za zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci svojich zamestnancov a utváranie priaznivých pracovných podmienok.

+príplatok za poobednú zmenu
+príplatok za nočnú zmenu
+príplatok za nadčas cez víkend 50 %
+príplatok za nadčas cez týždeň 25 %
+vlastná jedáleň ( zrážka len 0,68 € za obed)
+doprava autobusom zabezpečená
+ubytovanie zabezpečené
+bezproblémové parkovanie
+príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
+príspevky zamestnávateľa do DDS
+firemné akcie
+vzdelávanie zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

Počet rokov praxe

3

VZV preukaz

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
asap
1 437 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda 1680 €/mes. brutto Skladá sa: základná mzda 1437€ +variabilná zložka do 10% základnej mzdy +prítomnostný bonus 100€ +koncoročná odmena (13.plat) do výšky 100 % základnej mesačnej tarifnej mzdy
Voderady, Slovensko
ID: 4353712  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 437 EUR/mesiac