Auditor kvality

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie produktových auditov
Zabezpečiť bezodkladné vyhotovenie dokumentácie a správy z produktového auditu.
Overovanie funkčnosti systému kvality vo výrobe.
Riadenie okamžitých nápravných akcií v prípade nezhodných kusov.
Rozhodovanie o zhodných a nezhodných výrobkoch – rozhodnutie o vyradení dielov.
Prevádzať merania so štandardnými meracími zariadeniami.
Odovzdávať vzorky do meracieho laboratória na kontrolu.
V prípade potreby spolupracovať s oddelením výroby na overení 1.OK kusu.
Náhodné overovanie poškodenia a kalibrácie meracích zariadení.
práca v 3 zmennej prevádzke

príplatok za poobednú zmenu
príplatok za nočnú zmenu
výkonnostný a dochádzkový bonus
príspevok na dopravu do zamestnania
strava len za 0,99 €
príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
firemné akcie ( športový deň, Grantový program - Tu žijeme, tu pomáhame )
vzdelávanie zamestnancov ( zvyšovanie kvalifikácie )
tréningové centrum
celoročný pitný režim
príspevok do III. dôchodkového piliera

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii alebo vo výrobe min. 1 rok.

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea PO Takáčová
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností
Prešov, Slovensko
ID: 4280089  Dátum zverejnenia: 25.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac