Recruiter

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava a realizácia náborového procesu nových zamestnancov.
• Príprava a uverejňovanie pracovných ponúk prostredníctvom médií (noviny, internet a iné),
• Vyhľadávanie vhodných kandidátov použitím databáz a sociálnych médií.
• Organizovanie a zúčastňovanie sa pohovorov.
• Príprava a spracovávanie podkladov k nástupom zamestnancov - pracovné zmluvy, osobné zložky zamestnancov.
• Spolupráca pri vedení systému reportingu - headcount, turnover, absentizmus.
• Spolupráca pri navrhovaní náborovej stratégie/kampane v rámci schváleného rozpočtu.
• Spolupráca s ÚPSVaR (oblasť náboru, vyslaní zamestnancov, zamestnávania občanov mimo krajín EÚ).
• Evidencia vstupných a periodických lekárskych prehliadok a vstupných školení zamestnancov.
• Podieľanie sa na vykonávaní pravidelných kontrol dodržiavania liečebného režimu.
• Koordinovanie náborového procesu s agentúrami.
• Kontrola podkladov k fakturácii služieb pre agentúry.

• Pracovný pomer na dobu určitú v nadväznosti na nábor zamestnancov v spoločnosti.

• Starostlivosť o zamestnancov – pitný režim, ovocné dni, vitamínové balíčky, Relax kupóny, lekárske prehliadky.
• Nové, moderné priestory.
• Flexibilný pracovný čas.
• Príspevok na dochádzanie.
• Príspevok na dôchodkové sporenie.
• Vlastná jedáleň + príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti Lear Corporation Seating Slovakia, s.r.o. odštepný závod Voderady v plnom rozsahu v súlade so Zákonom č. 122/2013 Zb., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

• SŠ/VŠ vzdelanie - humanitné/ekonomické zameranie.
• Minimálne 2 roky skúsenosti v oblasti recruitingu a výberového procesu.
• Skúsenosti z korporátneho prostredia výhodou.
• Znalosť anglického jazyka – základná úroveň.
• Aktívna znalosť práce s MS Office.
• Aktívny prístup k riešeniu problémov.
• Proaktívny pristup k riešeniu problémov.
• Vysoká miera zodpovednosti za zverenú agendu.

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Načinová
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
ASAP, možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností kandidáta.
Voderady, Slovensko
ID: 4096294  Dátum zverejnenia: 16.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac