Manažér bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ochrany životného prostredia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre svoj závod vo Voderadoch pri Trnave, v dosledku svojej expanzie výroby pre prémiové produkty významných zákazníkov, otvaráme novú pracovnú poziciu, na ktorej budete navrhovať, riadiť a kontrolovať procesy spojené s budovaním a rozvojom systémov riadenia bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a zodpovedať za vytváranie politiky bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a za riadenie činností v oblasti životného prostredia.
Po stránke metodickej sa stanete tvárou spoločnosti, ktorá bude imlementovať vysoké štandardy ochrany zdravia pri práci a ochrany životného prostredia na základe slovenskej legislatívy a globálnych požiadaviek Learu.

Pracovná pozicia je určená pre skúseného experta z výrobného prostredia, ktorý danú problematiku pozná nielen z perspektívy dennej exekutívy ale zároveň má i dobrý základ znalostí právnych predpísov a usmernení, ktoré priamo vplývajú na dosahovanie merateľných výsledkov v segmente bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP).
Pozicia v hierarchickej štruktúre priamo zodpovedá riaditeľovi závodu vo Voderadoch a metodicky centrálnej štruktúre spoločnosti Lear Corporation.
Priame vedenie lokálneho tímu (2 ľudia) si vyžaduje silné komunikačne, organizačné a predovšetkým menežerské schopnosti motivovať, rozvíjať a usmerňovať.

• Zisťovať úrazové a havarijné riziká a iné ohrozenia zdravia zamestnancov ako i zdroje a príčiny vzniku nežiaducich udalostí a meraní škodlivých činiteľov pracovného prostredia
• Zabezpečovanie s príslušnými útvarmi zamestnávateľa systému a programov výchovy a vzdelávania zamestnancov i ostatných osôb
• Dohľadanie na dodržiavanie vnútropodnikového kontrolného systému BOZP a skúšok technických zariadení vrátanie systému vedenia dokumentácie BOZP
• Vedenie záznamov z vyšetrovania pracovných úrazov, prevádzkových nehôd a porúch technických zariadení a rozborov výskytu nežiaducich udalostí a chorôb z povolania
• Vypracovanie a realizácia koncepcie politiky BOZP pre závod
• Spolupráca s komisiou BOZP, so zástupcami zamestnancov pre BOZP pracovnou zdravotnou službou a príslušnými útvarmi zamestnávateľa

• Zázemie mezinárodnej spoločnosti s možnosťou karierného rastu
• Aktraktívne platové ohodnotenie a menežerský bonus
• Služobné auto i na súkromné účely
• Príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
• Firemné akcie
• Vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

A, B

• Ukončené vysokoškolské alebo stredoškolské vzdelanie
• Prax z výrobnej alebo automotive spoločnosti na totožnej pozícii minimálne 3 roky
• Dobrá znalosť normy ISO 14001
• Odborná znalosť príslušnej legislatívy BOZP a ochrány prostredia
• Pokročilá znalosť anglického jazyka
• Pokročilá znalosť MS Office
• Spoľahlivosť, flexibilita, tímový duch, schopnosť verejného prejavu a prezentácie

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomas Sochor
Tel.: +420778719832
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Voderady pri Trnave, Voderady
Mesačná mzda je stanovená na čiastku 3000 Eur a je predmetom ďalších diskusií vrámci výberového procesu pri zohľadnení odborných znalostí problematiky BOZP uchádzača.
Voderady pri Trnave, Voderady, Slovensko
ID: 3706813  Dátum zverejnenia: 1.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačná mzda je stanovená na čiastku 3000 Eur a je predmetom ďalších diskusií vrámci výberového procesu pri zohľadnení odborných znalostí problematiky BOZP uchádzača.