Elektromechanik - Realizácia opráv elektrických zariadení vo výrobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Realizácia opráv elektrických zariadení vo výrobe – opravy, nastavenia, revízie.
• Lokalizovať a diagnostikovať chyby na elektrických zariadeniach alebo na systémoch, ktoré môžu zahŕňať súhrn blokujúcich a vnútorných obvodov, prístrojov a zariadení.
• Uskutočňovať prípustné opravy a zabezpečiť plynulý chod zariadení.
• Odstraňovanie poruchových stavov v logike riadiacich systémov.
• Všetky ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného.

  • príplatok za poobednú zmenu
  • výkonnostný bonus
  • príspevok na dopravu do zamestnania
  • strava len za 0,99 €
  • príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
  • firemné akcie
  • vzdelávanie zamestnancov ( zvyšovanie kvalifikácie )
  • tréningové centrum
  • celoročný pitný režim
  • príspevok do III. dôchodkového piliera

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Ukončené stredoškolské vzdelanie elektrotechnické.
• Znalosť anglického jazyka výhodou.
• Platná Vyhláška 508/2009 Z. z. v rozsahu minimálne podľa § 22-samostaný elektrotechnik.
• Prax na pozícii vo výrobnej spoločnosti min. 2 roky.
• Prax v automobilovej spoločnosti výhodou.
• práca na 12 hodinové zmeny, dlhý/ krátky týždeň

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Miesto práce
Solivarská 1, Prešov-Solivar
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacZákladná mzda od 1100 € brutto ( reálnu výšku mzdy stanovíme individuálne v závislosti od skúseností a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta ) + variabilná zložka mzdy
Solivarská 1, Prešov-Solivar, Slovensko
ID: 3499588  Dátum zverejnenia: 16.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac