Obrábač kovov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podporovať výrobu prostredníctvom výroby a údržby náhradných dielov pre oddelenie údržby
  • Podporovať výrobu prostredníctvom údržby lisovacích nástrojov.
  • Reportovať stav práce nadriadenému (spotrebný materiál nástrojárne, stav jednotlivých nástrojov atď.)
  • Poskytovať podporu všetkým výrobným oddeleniam podľa pokynov nadriadeného
  • Obsluha zverených obrábacích strojov a nástrojov (fréza, sústruh, brúska na plocho)
  • Výroba súčiastok na základe výkresov

  • bonusy: výkonnostný, dochádzkový
  • v prípade poobedných zmien extra príplatok za poobednú zmenu
  • strava len za 0,99 €
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • dobrá dostupnosť (iba 5 min peši z vlakovej a autobusovej stanice)
  • príspevok na dopravu do zamestnania
  • príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
  • firemné akcie (športový deň, Grantový program - Tu žijeme, tu pomáhame.
  • vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)
  • tréningové centrum

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické

  • Ukončené stredoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Prax na podobnej pozícii min. 3 roky
  • Prax vo sústružení, frézovaní, brúsení na plocho
  • Ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Cibríková
Tel.: +421512331130
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Solivarská, Prešov-Solivar
Termín nástupu
1.6.2024
1 000 EUR/mesiacmzda sa odvíja od skúseností a seniority vybraného kandidáta
Solivarská, Prešov-Solivar, Slovensko
ID: 3368036  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac