Inžinier údržby v Prešove

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečenie bezporuchového chodu výrobných strojov a zariadení
  • Spracovávanie reportov prestojov, navrhovanie nápravných akcií, sledovanie úspešnosti implementácie projektu
  • Tvorba metodiky a plánov preventívnej údržby strojov a zariadení
  • Analýza porúch, zistenie príčin a hľadanie riešení
  • Komunikácia s nástrojárňou, externými dodávateľmi služieb a náhradných dielov
  • Vytváranie konštruktívnych zmien náhradných dielov pre zlepšenie kvality výrobkov a produktivity
  • Zodpovednosť za definovanie nápravných akcii týkajúcich sa strojov a ich realizácia pri interných a externých nezhodách
  • V spolupráci s inžinierom kvality, industriálnym inžinierom a výrobným lídrom definovať koreňové príčiny nehôd výrobkov.

• Zázemie významnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti so 100 ročnou históriou
• Dynamické pracovné prostredie
• Zvyšovanie kvalifikácie a profesionálny rozvoj (jazykové kurzy, školenia, certifikácie)
• Práca na zaujímavých projektoch v automotive
• Flexibilná pracovná doba
• Príspevok na dochádzku do zamestnania
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Health packet (fitness, masáže, vitamínové balíčky)
• Social packet (divadlo, výlety, eventy aj pre rodinných príslušníkov)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Technická VŠ
• Prax na pozícii technika údržby, koordinátora údržby, alebo industriálneho inžiniera vo výrobnej spoločnosti min. 2 roky
• Schopnosť čítať technickú dokumentáciu/výkresy
• Tvorba/úprava jednoduchých výkresov súčiastok v CAD
• Vedomosti o problém solving metodikách 8D, 5WHY, Ishikawa
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Aktívny prístup

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Cibríková
Tel.: +421512331130
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacUvedená ponúkaná mzda závisí od schopností a zručností uchádzača.
Prešov, Slovensko
ID: 3347554  Dátum zverejnenia: 29.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac