Where
Talent Meets
Opportunity
Pošli svoj životopis a urob
krok správnym smerom

Automation/RPA Specialist

KPMG

Dvořákovo nábrežie 10, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Motivuje Ťa pozrieť sa na veci z inej perspektívy a robiť ich efektívnejšie? Vidíš potenciál vo využívaní technológií pre zjednodušovanie procesov a podporu inovácií? Ak Ťa baví práca s modernými nástrojmi a máš talent na hľadanie kreatívnych riešení problémov, oddelenie Collaboration & Knowledge Ti dá priestor angažovať sa v rôznych digitalizačných projektoch. Budeš tak pomáhať svojim kolegom z iných oddelení, robiť ich prácu efektívnejšie či rýchlejšie.

Čo bude Tvojou náplňou práce?
Nový člen centrálneho tímu bude pracovať prevažne s technológiami a nástrojmi ako sú:
• Microsoft Power Platform (Power Automate, Power Apps)
• Microsoft SharePoint
• Python, JavaScript
• Lokálne a globálne AI/LLM nástroje
• občasne Microsoft Power Query, DAX, SQL.

Čo ti vieme ponúknuť my:
• kariérny a osobnostný rozvoj,
• možnosť získať nové zručnosti a skúsenosti,
• prácu v medzinárodnej spoločnosti,
• dni voľna navyše + 2 dni na CSR aktivity,
• flexibilitu hybridného modelu práce,
• teambuildingové aktivity,
• MultiSport kartu, Wellbeing Program a psychologické poradenstvo pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
• teambuildingové aktivity a Buddy program (podpora ostrieľaného kolegu)
• notebook a mobilný telefón s dátami aj na súkromné účely
• firemné zľavy u partnerov (napr. KIA, Slovenské národné divadlo, BeBe Hair, Union, Qawa, Olive you bistro a i.),
• finančnú odmenu za odporučenie nového kolegu a ďalšie finančné benefity.

Ďalšie informácie:
• Miesto výkonu práce: Dvořákovo nábrežie 10, 85101 Bratislava
• Typ pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer
• Typ zmluvného vzťahu: pracovná zmluva
• Dĺžka pracovného pomeru: doba určitá
• Mzda: 1350 eur btt./mesiac
• Termín nástupu: ASAP
• Pozícia vhodná pre absolventa: áno

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako nový člen nášho tímu by si mal mať:
• vzdelanie: vysokoškolské I.stupňa,
• anglický jazyk – pokročilý (B2),
• balíček MS office – pokročilý,
• základy programovania (Python, JavaScript) a algoritmizácie,
• analytické a štruktúrované myslenie,
• vzťah k skúmaniu nových vecí a riešeniu problémov,
• zmysel pre prácu v tíme, vzájomné zdieľanie informácii,
• chuť neustále sa vzdelávať a zodpovedný prístup k práci.

Spoločnosť KPMG pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991. Za ten čas sme si vybudovali rozsiahlu sieť klientov, medzi ktorých patria malé a stredne veľké slovenské spoločnosti, korporácie, organizácie štátnej a verejnej správy a súkromní investori zo všetkých hlavných priemyselných odvetví. Dnes máme na Slovensku viac ako 400 zamestnancov, ktorí poskytujú široký rozsah profesionálnych služieb v oblasti auditu, daní, právnych služieb a poradenstva.
Spoločne vytvárame hodnoty, ktorým veríme, napredujeme, napĺňame výzvy, ktoré sme si stanovili, pracujeme s nadšením a s cieľom budovať dôveru našich ľudí, partnerov a klientov. Značka KPMG je výnimočná, spája v sebe silu odborných znalostí, inovatívneho myslenia a prosperity. Vytvárame motivujúce pracovné prostredie, spolupracujeme s komunitami a podporujeme spoločenskú zodpovednosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: KPMG Slovensko
E-mail: poslať životopis

Pošli nám svoj životopis