Where
Talent Meets
Opportunity
Pošli svoj životopis a urob
krok správnym smerom

Tax Consultant (Košice)

KPMG

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve teba?
Zaujíma Ťa svet daní? Máš záujem rozvíjať svoje vedomosti a byť súčasťou zaujímavých projektov? V tom prípade máme pre Teba dobrú správu, Tax consultant by mohla byť ponuka, ktorá by ti to mohla splniť. Náš tím daňových poradcov by sme radi rozšírili o zodpovedného plnohodnotného/ú člena/ku, ktorého/ú baví oblasť daní a nebojí sa výziev. Nájdeš u nás miesto, kde bude Tvoja práca a nasadenie ocenené a navyše sa budeš v spoločnosti špičkových kolegov neustále rozvíjať a posúvať.

Aká bude tvoja úloha?
Ako Tax Consultant budeš aktívne komunikovať s klientmi, pripravovať pre nich daňové priznania a komplexné daňové posúdenia. Budeš pracovať s najväčšími odborníkmi v danej oblasti a diskutovať o možnostiach riešenia daňových otázok klientov z rôznych odvetví. Spolu s kolegami budeš našim klientom pomáhať správne aplikovať právne predpisy, hľadať vhodné scenáre podnikových kombinácií, odhaľovať a riadiť daňové riziká. Znie to zaujímavo, však?

Chceš nájsť tím, do ktorého zapadneš?
V KPMG sú ľudia na prvom mieste a nie je to iba fráza. Budeš členom komunity, ktorá je otvorená a získaš kolegov, ktorí ti poskytnú pomoc a podporu. Okrem super kolektívu tak získaš aj nové znalosti a skúsenosti, a tie sú na nezaplatenie.

Čo by si mal/-a spĺňať?
• 2-3 roky skúseností v daňovom poradenstve ,
• ovládať anglický jazyk – pokročilý (B2),
• vedieť pracovať s balíčkom MS office – pokročilý,
• mať chuť učiť sa a zodpovedný prístup ku práci,
• mať analytické myslenie,
•mať dobrý časový manažment a schopnosť venovať sa viacerým projektom súčasne.

Čo ti vieme ponúknuť my?
• kariérny rozvoj s možnosťou každoročného povýšenia a platového rastu,
• kontinuálne vzdelávanie a finančnú podporu na zvýšenie kvalifikácie (zápis do Slovenskej komory daňových poradcov), študijné voľno ako samozrejmosť,
• hybridný model práce (kombinácia home office a office),
• možnosť zúčastniť sa zahraničných stáží,
• dni voľna navyše a Summer short Fridays (krátke piatky),
• príležitosť byť súčasťou CSR projektov + 2 dni na CSR aktivity a dobrovoľníctvo,
• MultiSport kartu, Wellbeing Program a psychologické poradenstvo pre zamestnancov a rodinných príslušníkov,
• teambuilding aktivity a Buddy program (podpora ostrieľaného kolegu),
• notebook a mobilný telefón s dátami aj na súkromné účely,
• korporátne zľavy u partnerov (napr. KIA, BeBe Hair, Union a i.),
• finančnú odmenu za odporučenie nového kolegu a ďalšie finančné benefity.

Čo by si mal/-a ešte vedieť?
• Miesto výkonu práce: Business Centre Košice III, Štúrová 50
• Typ pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer
• Typ zmluvného vzťahu: pracovná zmluva
• Dĺžka pracovného pomeru: doba neurčitá
• Mzda: 2000 eur btt
• Termín nástupu: ASAP
• Pozícia vhodná pre absolventa: nie

Prečo chcieť byť súčasťou KPMG?
Spájame v sebe silu odborných znalostí, inovatívneho myslenia a rozvoja. Na Slovensku poskytujeme profesionálne služby v oblasti auditu, daní, právnych služieb a poradenstva už od roku 1991. Dnes tu tvorí našu spoločnosť viac ako 350 zamestnancov a medzi našich klientov patria malé a stredné podniky, korporácie, organizácie štátnej a verejnej správy či súkromní investori zo všetkých priemyselných odvetví.

Sme súčasť celosvetovej siete, vďaka čomu u nás môžeš zdieľať skúsenosti a know-how s kolegami z viac ako 140 krajín a mať prístup k najmodernejším technológiám a nástrojom. Najviac sme však hrdí na našu otvorenú a priateľskú firemnú kultúru. Oceňujeme talent, jedinečnosť a chuť rásť.
Pridaj sa k nám a objav svet príležitostí. S nami môžeš meniť svet k lepšiemu.
www.nasiludia.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Spoločnosť KPMG pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991. Za ten čas sme si vybudovali rozsiahlu sieť klientov, medzi ktorých patria malé a stredne veľké slovenské spoločnosti, korporácie, organizácie štátnej a verejnej správy a súkromní investori zo všetkých hlavných priemyselných odvetví. Dnes máme na Slovensku viac ako 400 zamestnancov, ktorí poskytujú široký rozsah profesionálnych služieb v oblasti auditu, daní, právnych služieb a poradenstva.
Spoločne vytvárame hodnoty, ktorým veríme, napredujeme, napĺňame výzvy, ktoré sme si stanovili, pracujeme s nadšením a s cieľom budovať dôveru našich ľudí, partnerov a klientov. Značka KPMG je výnimočná, spája v sebe silu odborných znalostí, inovatívneho myslenia a prosperity. Vytvárame motivujúce pracovné prostredie, spolupracujeme s komunitami a podporujeme spoločenskú zodpovednosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: KPMG Slovensko
E-mail: poslať životopis

Pošli nám svoj životopis