Where
Talent Meets
Opportunity
Pošli svoj životopis a urob
krok správnym smerom

Aktuár Trainee - Bratislava

KPMG

Bratislavský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
6,8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve teba?
Chceš vedieť viac o tom, aké metódy a postupy používajú slovenské a zahraničné poisťovne v praxi pri svojich poistno-matematických výpočtoch? Láka ťa práca, kde máš priestor objavovať rôznorodosť prístupov, nachádzať nedostatky a navrhovať inovatívne riešenia? Hráš sa rád s číslami, nerobí ti problém zorientovať sa v rozsiahlých Excel tabuľkách , čím väčší excel, tým lepšie a keď treba, uľahčíš si komplikované vzorce kódmi? Potom si ten správny človek pre náš aktuársky tím.

Aká bude tvoja úloha?
Sme súčasťou auditného tímu a zameriavame sa na aktuárske (poistno-matematické) poradenstvo. Pracujeme pre väčšinu poisťovní, venujeme sa dôchodkovým spoločnostiam a výrobným podnikom, ak ktoré potrebujú naše matematické zručnosti. Budeš spolupracovať so skúsenými kolegami, ktorí ťa budú viesť a pomôžu ti rozvíjať tvoj potenciál.

Chceš nájsť tím, do ktorého zapadneš?
V KPMG sú ľudia na prvom mieste. Budeš členom komunity, ktorá je otvorená a poskytne ti pomoc a podporu. Okrem super kolektívu tak získaš aj nové znalosti a skúsenosti, tie sú na nezaplatenie, a navyše si zarobíš.

Čo by si mal/-a spĺňať?
 byť študentom vysokej školy (matematické, resp. ekonomické zameranie)
 ovládať anglický jazyk – pokročilý (B2)
 vedieť pracovať s balíčkom MS office – pokročilý
 mať chuť učiť sa
 zodpovedný a proaktívny prístup ku práci
 schopnosť vidieť v dátach to, čo iní nevidia

Čo u nás získaš?
 dlhodobú spoluprácu (možnosť kontinuálne prejsť na plný pracovný úväzok)
 vzdelávanie a príležitosť na zvýšenie kvalifikácie (program intenzívnych školení vytvorený na mieru KPMG)
 notebook a mobilný telefón s dátami aj na súkromné účely
 podporu kolegov – profesionálov, výnimočné pracovné prostredie a otvorenú firemnú kultúru
 príležitosť byť súčasťou dobrovoľníckych projektov
 Wellbeing Program a teambuildingové aktivity
 korporátne zľavy u partnerov (napr. KIA, BeBe Hair, Union a i.)
 finančnú odmenu za odporučenie nového kolegu

Informácie k nástupu:
 Miesto výkonu práce: Dvořákovo nábrežie 10, 811 02 Bratislava
 Možnosť práce na diaľku
 Typ pracovného pomeru: part-time
 Typ zmluvného vzťahu: pracovná zmluva
 Dĺžka pracovného pomeru: doba určitá (6 mesiacov s možnosťou predĺženia)
 Mzda: 6,80 eur btt. / hod.
 Termín nástupu: 1. september 2024
 Pozícia vhodná pre študenta: áno

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Spoločnosť KPMG pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991. Za ten čas sme si vybudovali rozsiahlu sieť klientov, medzi ktorých patria malé a stredne veľké slovenské spoločnosti, korporácie, organizácie štátnej a verejnej správy a súkromní investori zo všetkých hlavných priemyselných odvetví. Dnes máme na Slovensku viac ako 400 zamestnancov, ktorí poskytujú široký rozsah profesionálnych služieb v oblasti auditu, daní, právnych služieb a poradenstva.
Spoločne vytvárame hodnoty, ktorým veríme, napredujeme, napĺňame výzvy, ktoré sme si stanovili, pracujeme s nadšením a s cieľom budovať dôveru našich ľudí, partnerov a klientov. Značka KPMG je výnimočná, spája v sebe silu odborných znalostí, inovatívneho myslenia a prosperity. Vytvárame motivujúce pracovné prostredie, spolupracujeme s komunitami a podporujeme spoločenskú zodpovednosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: KPMG Slovensko
E-mail: poslať životopis

Pošli nám svoj životopis

ID: 4792687  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,8 EUR/hod.