Where
Talent Meets
Opportunity
Pošli svoj životopis a urob
krok správnym smerom

Tax Trainee

KPMG

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
1.9.2024
Mzdové podmienky (brutto)
7,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa oblasť daní a máš záujem o cenné skúsenosti v tejto oblasti? Začni svoju kariéru práve v KPMG. Staň sa súčasťou nášho tímu ako Tax Trainee. Hľadáme človeka, ktorý by mal mať zodpovedný a proaktívny prístup, a rovnako chuť  pracovať s dátami a hľadať súvislosti. Ak sa chceš učiť od skúsených kolegov s cieľom vyskúšať si svoje poznatky zo školy v praxi, poď to skúsiť s nami.

Aká bude tvoja úloha?

Aktívna komunikácia s klientmi, príprava potrebných dokumentov, dokladov a kalkulácií, ale aj šanca pridať sa k zaujímavým projektom v spolupráci s kolegami z ďalších oddelení. Neboj sa, nuda a ani hodiny strávené nad faktúrami ti nehrozia.

Čo by si mal/-a spĺňať?

• byť študentom vysokej školy (ekonomické, technické zameranie)
• ovládať anglický jazyk – pokročilý (B2)
• vedieť pracovať s balíčkom MS office – pokročilý
• mať chuť učiť sa
• byť zodpovedný a mať proaktívny prístup k práci
• mať schopnosť vidieť v dátach to, čo iní nevidia

Čo ti vieme ponúknuť my?

• dlhodobú spoluprácu (možnosť prejsť na full-time)
• vzdelávanie a príležitosť na zvýšenie kvalifikácie
• komunitu skvelých kolegov, mentorov a tiež kamarátov
• možnosť zapojiť sa do dobrovoľníckych a CSR projektov
• wellbeing program a teambuildingové aktivity
• notebook a mobilný telefón s dátami aj na súkromné účely
• korporátne zľavy u partnerov (napr. KIA, BeBe Hair, Union a i.)
•finančnú odmenu za odporučenie nového kolegu

Ďalšie informácie:
Miesto výkonu práce: Dvořákovo Nábrežie 10, Bratislava
Typ pracovného pomeru: part-time (24 hodín týždenne)
Typ zmluvného vzťahu: pracovná zmluva
Mzda: 7,50€/hodina
Termín nástupu: 1.9.2024

Staň sa súčasťou KPMG!
Spájame v sebe silu odborných znalostí, inovatívneho myslenia a rozvoja. Na Slovensku poskytujeme profesionálne služby v oblasti auditu, daní, právnych služieb a poradenstva už od roku 1991. Dnes tu tvorí našu spoločnosť viac ako 400 zamestnancov a sme súčasť celosvetovej siete, vďaka čomu u nás môžeš zdieľať skúsenosti a know-how s kolegami z viac ako 140 krajín. Najviac sme však hrdí na našu otvorenú a priateľskú firemnú kultúru.

Pridaj sa k nám a objav svet príležitostí, ktorý oceňuje talent, jedinečnosť a chuť rásť. S nami môžeš meniť svet k lepšiemu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Spoločnosť KPMG pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1991. Za ten čas sme si vybudovali rozsiahlu sieť klientov, medzi ktorých patria malé a stredne veľké slovenské spoločnosti, korporácie, organizácie štátnej a verejnej správy a súkromní investori zo všetkých hlavných priemyselných odvetví. Dnes máme na Slovensku viac ako 400 zamestnancov, ktorí poskytujú široký rozsah profesionálnych služieb v oblasti auditu, daní, právnych služieb a poradenstva.
Spoločne vytvárame hodnoty, ktorým veríme, napredujeme, napĺňame výzvy, ktoré sme si stanovili, pracujeme s nadšením a s cieľom budovať dôveru našich ľudí, partnerov a klientov. Značka KPMG je výnimočná, spája v sebe silu odborných znalostí, inovatívneho myslenia a prosperity. Vytvárame motivujúce pracovné prostredie, spolupracujeme s komunitami a podporujeme spoločenskú zodpovednosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: KPMG Slovensko
E-mail: poslať životopis

Pošli nám svoj životopis

ID: 4784805  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.