Define your career today.
Explore opportunities now.
Primary job category
Finance
Miesto výkonu práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Plat
strating from 5 Eur/hour, depending on relevant experience, skills and language proficiency

Si kreatívny a máš chuť sa realizovať počas svojho štúdia?

Hľadáme študenta vysokej školy na brigádnicku pozíciu, ktorá je kreatívna a každý deň prinesie niečo iné. Točenie videa, písanie článkov, dizajn baneru, editovanie videa, posielanie newslettra, vyberanie konferenčných priestorov, analýza dát alebo príprava Laser tag ligy.

Toto je náplň práce.

Máme voľné miesto. Toto voľné miesto sa nachádza v tíme ľudí, ktorí pracujú na projektoch, brandingu, eventoch, vzdelávaní, vývoji, či financiách. Tento tím, ktorého role sú úžasné, kreatívne alebo niekedy aj menej kreatívne a viac orientované na Excel, hľadá nového člena. Chýba nám totiž komunikačný článok. Hľadáme niekoho kreatívneho, kto zvládne písať príspevky v angličtine, točiť a editovať videá, dizajnovať banery alebo printové materiály. Ak sa cítiš v týchto oblastiach ako noob, nevadí. Keď nastúpiš, všetko potrebné ťa naučíme. Hlavným faktorom pre nás je tvoje nastavanie. Chceli by sme pracovať s niekým, kto je energický, má zápal pre komunikáciu, rád alebo rada diskutuje a brajnstormuje o riešeniach, dizajne alebo priestoroch na eventy, ale zároveň dokáže pracovať.

Medzi povinnosti patrí:
- Content manažment
- komunikácia s ľuďmi v rámci nášho centra a iných centier v IBM pri vytváraní obsahu
- Manažment newslettra
- Video – natáčanie a editovanie videí
- Fotenie – fotografovanie eventov, príprava fotiek do komunikácie
- Dizajn – prevažne grafika v Illustratore a Photoshope
- Event manažment – interné teambuildingy, konferencie a párty
- Prinášanie nových nápadov do už existujúcich projektov

Požiadavky:
- Základy práce v Illustratore a Photoshope
- Angličtina minimálne na úrovni B2, písanie v angličtine je náplňou práce na dennej báze

Na čo sa môžeš tešiť:
- Adobe Creative Cloud licencia
- Macbook Pro 13‘ Retina
- Tímové eventy
- Networking

(English version)

Behind a camera. Writing a short story. Creating a banner. Editing a video. Sending out a newsletter. Checking a conference venue. Measuring the newsletter results. Preparing a laser tag event.

These are your day to day tasks.

We have a free spot. The spot is in the middle of the office where project, branding, event, development, education and budgeting roles are located. The team of these enjoyable, creative, or less creative and more excel oriented roles are looking for a new person to fill this spot. We are missing communication person. We need someone creative, able to write in English, shoot & edit videos, design banners or leaflets. In case you don’t feel as a pro in all of these areas, don’t worry that’s fine. You will learn on the go. However, the mindset is the most important for us. We would like to work with someone who has drive, energy, is passionate, likes discussions and brainstorming about solutions, visuals or event premises and performs well.

Responsibilities:
- Content management – communication with different people across the center
- Cooperating with people to actually create the content