Define your career today.
Explore opportunities now.
Primary job category
Finance
Miesto výkonu práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Plat
620

Finance Internship @ IBM

IBM Finance Internship Program

Získaj skúsenosti v oblasti účtovníctva a financií už počas svojho štúdia!

Program IBM Finance Internship ti umožní spoznať naše účtovné a finančné oddelenie, získať pracovné skúsenosti a neoceniteľný prehľad o IBM.

A navyše úspešné ukončenie tvojho štúdia môže viesť k získaniu trvalého pracovného pomeru v IBM. Odhaľ svoj potenciál a zaži, aké je to pracovať pre nadnárodnú firmu.

Čo získaš:

• Atraktívny plat a benefity
• Zmysluplnú náplň práce od prvého dňa nástupu
• Priateľských kolegov
• Zaškolenie a vzdelávanie počas celého roka

Čo požadujeme:

• Znalosť angličtiny
• Logické a analytické myslenie
• Chuť učiť sa a dosahovať ciele

Program trvá jeden rok, práca je na part-time 22.5.h/ týždeň a začína 15. apríla 2019.

Assessment Centrá budú v marci.

Plat: EUR 620 v hrubom/mesačne
Prehlásenie o rovnosti príležitostí
Spoločnosť IBM sa snaží vytvárať diverzifikované prostredie a je hrdá, že sa môže radiť medzi zamestnávateľov, ktorí podporujú rovnosť príležitostí. Všetci kvalifikovaní uchádzači budú posudzovaní bez ohľadu na rasu, farbu pleti, vierovyznanie, pohlavie, sexuálnu identitu alebo orientáciu, národnostný pôvod, genetické vlohy, zdravotné postihnutie a vek. Spoločnosť IBM sa tiež zaviazala dodržiavať všetky postupy spravodlivého zamestnávania z hľadiska občianskej príslušnosti a prisťahovalectva.
ID: 3601264  Dátum zverejnenia: 15.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 620