Pomocná pracovná sila oddelenie železiarstva, Bratislava Ružinov

HORNBACH-Baumarkt AG je jednou z popredných spoločností pôsobiacich v oblasti veľkoplošných predajní s bohatým sortimentom materiálu a potrieb pre stavbu, dielňu a záhradu s viac než 20 000 zamestnancami v deviatich štátoch Európy.

ODPOVEDAŤ
Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie pomočných prác na oddelení železiarstva (dokladanie tovaru, upratovanie regálov),
  • predaj tovaru, poskytovanie rad zákazníkom
  • starostlivosť o zverený úsek

Zázemie stabilnej prosperujúcej spoločnosti, kde vám výplata nikdy nebude meškať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

  • práca v kolektíve
  • Bezúhonnosť (čistý register trestov).

Spoločnosť HORNBACH je medzinárodne úspešná firma pôsobiaca v oblasti veľkoplošných predajní s bohatým sortimentom materiálu a potrieb pre stavbu, dielňu a záhradu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Horná
E-mail: poslať životopis
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
ID: 4030045  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,4 EUR/hod.