Hlavný elektronik (Lead Electronics Engineer) (ž/m)

Hrežďovská 1629/16, Bánovce nad Bebravou-Dolné Ozorovce, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacMzda 1.800€ brutto + 10% variabilná zložka mzdy je tou najnižšou úrovňou, finálna výška mzdy bude navrhnutá individuálne podľa ponúknutých skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš plnú hlavu inovatívnych návrhov a riešení? Chceš byť pri zrode nového produktu? V našom HELLA R&D centre sa budeš podieľať na vytváraní konceptu, návrhu, vývoji a riadení projetkov a komunikovať so zákazníkmi, ako je BMW, VW, PSA, Volvo či Tesla. Daj nám o sebe vedieť!

Hlavnou náplňou práce bude:
- Vývoj, vypracovanie a simulácia elektronických obvodov
- Návrh a príprava elektronickej architektúry systému
- Príprava dokumentácie, analýzy chýb a rizík a integrácia do palubnej siete vozidla
- Koordinovať projektový tým elektronikov
- Delegovať úlohy od zákazníka do odborného týmu
- Spolupracovať s Chief Engineerom a ďalšími doménami (Lead Optikom, Lead Designerom),
- Cestovať za zákazníkom i do ostatných pobočiek HELLA (ak je to práve možné)

Ponúkame možnosť podieľať sa na vývoji osvetľovacej techniky svetovej značky, byť pri "zrode svetla" ... a ešte oveľa viac:
- atraktívnu, rozmanitú prácu v medzinárodnom prostredí
- kontakt s poprednými svetovými automobilkami a najmodernejšími technológiami
- participáciu na inováciách
- pružnú pracovnú dobu (7,5 h/deň) s pevným jadrom od 9 - 14
- príspevok na stravovanie a dopravu
- stabilitu nadnárodnej spoločnosti
- 13., 14. plat podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti

V prípade, že spĺňate požiadavky a naša ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj profesijný životopis v slovenskom AJ anglickom jazyku na kontakty uvedené nižšie.

K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automobilový priemysel

Počet rokov praxe

3

Našim ideálnym kandidátom je niekto, kto má minimálne:
- 3 roky skúseností v oblasti elektronického vývoja, regulačnou technikou, projektovým manažmentom
- VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
- Znalosť AJ na plynulej úrovni
- výhodou je znalosť SW OrCAD, príp. Altium, Eagle
- Rozhodnosť, prirodzená autorita, zrelá osobnosť
- Výborné technické znalosti, kreatívne myslenie

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Vojtková
Tel.: +421914395297
E-mail: poslať životopis
ID: 3952098  Dátum zverejnenia: 23.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac