Reagujte bez životopisu

Rozpočtový a projektový manažér pre pozemné stavby

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Ste schopný projektový manažér v stavebníctve a venujete sa Cost managementu, resp. príprave rozpočtov? Pre jeden z dominantných retailových reťazcov na našom trhu hľadáme schopných Projektových a rozpočtových manažérov. Dajte nám o sebe vedieť!

Vašou pracovnou náplňou bude:
- riadenie rekonštrukcii a procesu výstavby nových predajní, zodpovednosť za rozpočet
- príprava časového harmonogramu, stanovenie budgetu a priebežná kontrola jeho dodržiavania, koordinácia schvaľovacieho procesu s miestnymi orgánmi, schvaľovanie objednávok, riadenie a prognóza vynaložených zdrojov, záverečné vyúčtovanie a post-investičné zhodnotenie
- tvorba projektovej dokumentácie
- spolupráca naprieč internými oddeleniami a s externými partnermi (dodávateľmi)
- fyzická účasť pri realizácii projektov, kontrola kvality priebežných prác a záverečného výsledku, operatívne a flexibilné riešenie vzniknutých problémov

Uvedená suma je garantovaným minimom. Výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta.

Požadujeme:

Úspešný kandidát by mal mať:
- preukázateľné viacročné skúsenosti na obdobnej pozícií v stavebníctve
- esenciálne sú skúsenosti s tvorbou rozpočtov stavebných projektov a projektovým riadením
- znalosť právnych noriem v oblasti stavebníctva
- schopnosť plynule komunikovať v anglickom jazyku na úrovni minimálne B2

Výhodou:
- ukončené VŠ vzdelanie v oblasti stavebníctva/ architektúry
- skúsenosti s property developmentom v rámci retailu

Benefity:

- Variabilná zložka mzdy do 20% v závislosti od plnenia individuálnych a firemných cieľov
- Služobné auto aj na súkromné účely (súkromné km nie sú hradené)
- Cafeteria bonus system od 200€ ročne
- Multisport karta
- zamestnanecká karta so zľavou pri nákupe v domovskom reťazci
- príspevky pri pracovných výročiach a životných udalostiach
- flexibilný pracovný čas a možnosť práce z HO (bez nutnosti dochádzať pravidelne do officu)
- 25 dní dovolenky bez ohľadu na vek a dodatočné voľno pri rôznych príležitostiach
- Well being program
- referral bonus
- bezplatné právne, finančné a psychologické poradenstvo

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Benefity

Práca prevažne z domova
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby