Reagujte bez životopisu

Mzdový špecialista

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Hľadáme skúseného mzdového špecialistu pre nadnárodnú výrobnú spoločnosť. Ak ťa fascinujú čísla a máš chuť sa presunúť do medzinárodného automotive prostredia, nech sa páči!

Hlavnou náplňou práce bude:

- Spracovanie mzdovej agendy
- Pravidelné a včasné spracovanie miezd zamestnancov
- Výpočet mzdy zamestnancov, resp. jednotlivých zložiek mzdy
- Štatistická a analytická činnosť v oblasti plánovania a čerpania miezd
- Zabezpečenie odmeňovania rôznych skupín zamestnancov podľa stanovených pokynov a postupov
- Spracovanie jednotlivých častí interných mzdových predpisov
- Zabezpečenie výkazníctva a odvodových povinností v oblasti sociálneho zabezpečenia a daní
- Reporting na základe interných aj externých požiadaviek

Požadujeme:

Osobnostné predpoklady a zručnosti, ktoré kandidát musí mať sú:

- Min. stredoškolské vzdelanie, ekonomické zameranie
- Anglický jazyk - aktívne (ústna a písomná forma)
- Práca s PC na veľmi dobrej úrovni (MS Office)
- Práca so mzdovým systémom.
- Komunikačné, organizačné a prezentačné zručnosti
- Časový manažment
- Hospodárska korešpondencia
- Veľmi dobré vedomosti o legislatíve v mzdovej oblasti, spracovania dochádzky a oblasti sociálneho zabezpečenia
- Minimálne 3 roky praxe na podobnej pozícii

Benefity:

A aby sa nepovedalo, že len žiadame a nič neponúkame, tu je malá ochutnávka ponúkaných benefitov:

- Garantovaný 13-ty plat
- Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy)
- Príspevok na cestovné
- Zvýhodnené stravovanie
- Pružná pracovná doba
- Karta Multisport
- Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch
- Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch
- Ročný balík benefitov
- Príplatky za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť
- Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov
- Možnosť podielať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search