Reagujte bez životopisu

Hľadáme operátorov výroby pre tlakové odlievanie v zlievarni pri Košiciach

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 050 EUR/mesiac

Poď pracovať do nemeckej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti v Krásnej.

Náplň práce :
- Výroba hliníkových odliatkov tlakovým odlievaním s následným CNC opracovaním
- Obsluha strojov pre tlakové odlievanie.
- Obsluha strojov a zariadení pre povrchovú úpravu (pieskovačka, omieľačka)
- Nastavovanie tlakového odlievacieho stroja, starostlivosť o chod zariadenia.
- Kontrola kvality odliatkov.
- Hlásenie odchýlok, problémov.
- Evidencia výroby v podnikových systémov.
- Zodpovednosť za poriadok, čistotu, BOZP na pracovisku.

Práca na 8 hod. zmeny - 2 ranné, 2 nočné, 2 poobedné, 2 dni voľno

PLATOVÉ PODMIENKY
- základný plat 820€
- zmenové príplatky až 140€
- príplatok za zťažený výkon práce
- po skúšobnej dobe vario zložka mzdy 60€

Požadujeme:

POŽADUJEME
- SŠ vzdelanie
- technická zdatnosť
- skúsenosť z výroby
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

Benefity:

- dochádzkový bonus až 140€
- príspevok na dopravu 0,07€/km, max. 50km
- príspevok zamestnávateľa nad rámec zákona
- príspevok do DDS 2% z hrubej mzdy

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search