Reagujte bez životopisu

Údržbár v Bratislave!

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 650 EUR/mesiac

Ak máš skúsenosti ako údržbár, rád pracuješ v kolektíve a máš rád prácu v pohybe, táto ponuka je vhodná pre teba. Jedná sa o pracovnú pozíciu priamo do interného stavu nášho klienta.

Náplň práce:
- údržba technických zariadení, elektrických rozvodov a zariadení na prevádzke klienta.
- obsluha tlakových zariadení a kotlov
- spolupráca s technikmi v rámci tímu.
- spolupráca s vedúcim technického tímu.
- dodržiavanie predpisov počas práce
- vypracovanie reportov o náplni Vašej práce

Práca cez týždeň prevažne na 11 hodinové zmeny (maximálne 3 dni po sebe)
Víkendy od 7:00 do 16:00
Všetko dohodnuté podľa mesačného zmenového plánu.

Požadujeme:

- platná vyhl. §22 PODMIENKA
- skúsenosti na podobnej pozícii
- znalosti o typoch zariadení, ako sú kotle, vykurovanie, klimatizácia a pod výhodou

Benefity:

- stravní lístok/finančný príspevok v hodnote 5,85€- plne hradené zamestnávateľom
- sick day
- multisport karta
- extra dovolenka
- benefit cafeteria
- referral bonus
- teambuildingy, športové dni, Vianočná párty
a mnoho iného

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search