Reagujte bez životopisu

Obsluha strojov recyklácie v Žarnovici! Mzda až do 1600€!

Miesto práce
Zlaté Moravce
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Náplň práce:

- vykonáva sa v prevádzke hydrometalurgickej výroby neželezných kovov v Žarnovici
- obsluha liniek recyklačného procesu
- obsluha elektrolýz, mlyna, tlakových a odparovacích zariadení
- individuálne plnenie požiadaviek zákazníkov

Požadujeme:

Požiadavky na kandidáta:

- vzdelanie v obore: chemický, hutnícky, strojársky (výhodou)
- samostatnosť
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- ochota pracovať na 12 h zmeny

Benefity:

Benefity a mzdové podmienky:

- mzda závisí od skúseností a zručností kandidáta
- variabilná zložka mzdy až do 280€
- stravné lístky
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- nástupný bonus po zaškolení až 200€
- rekreačný príspevok
- možnosť kariérneho rastu
- práca v stabilnej spoločnosti

Pre viac informácií volajte na: 0902 909 288

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku