Reagujte bez životopisu

Hľadáme operátorov výroby na 8hod. zmeny bez nočných. Ponúkame príspevok na dopravu. 13.plat. Kvartálne bonusy.

Miesto práce
Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
Od 980 EUR/mesiac

Náplň práce:

Hľadáme operátorov výroby, ktorých náplňou práce bude:
- Obsluha montážnej linky
- Kompletizácia finálneho produktu
- Vizuálna kontrola a testovanie
- Hlásenie porúch
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku

Základná mzda 930€ brutto, po skúšobnej dobe navýšenie na 978,73€ + príplatky za poobedné a nočné zmeny.

Požadujeme:

- SŠ vzdelanie resp. výučný list
- Skúsenosti na pozícii operátor montáže, výroby- výhodou
- Práca je na viaczmennú prevádzku 12tky
- Ochota učiť sa nové výrobné postupy
- Manuálna zručnosť / vzťah k výrobe
- Práca v tempe (práca je v stoji)
- Zodpovednosť

Benefity:

- Práca v stabilnej spoločnosti u renomovaného zamestnávateľa v priateľskom prostredí
- Navýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe
-13.plat garantovaný zamestnávateľom
- Príspevok zamestnávateľa na stravné vo výške 4,07€
- Príspevok na cestovné vo výške sumy cestovného lístka
- Zabezpečené OOPP, lekárske prehliadky
- Starostlivosť konzultanta prideleného našou spoločnosťou
Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search
Nezabudnite svoju odpoveď označiť ref. číslom 101-18-41421