Reagujte bez životopisu

Governance Industrial Cybersecurity Engineer

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac

Pohybuješ sa v oblasti Cyber Security a máš skúsenosti z elektro/ priemyselného prostredia? Hovoríš po anglicky a hľadáš novú výzvu? Pre svetového lídra v oblasti jadrovej energetiky hľadáme kandidátov na pozíciu Hlavného inžiniera kybernetickej bezpečnosti. Daj nám o sebe vedieť!

Náplň práce:
- Zosúladenie IT s obchodnými cieľmi spoločnosti v súlade s priemyselnými a vládnymi predpismi
- riadenie bezpečnosti v konkrétnych priemyselných projektoch
- efektívny risk management
- definovanie bezpečnostných opatrení
- analýza systémových architektúr z hľadiska bezpečnosti (IEC 62645)
- analýza zraniteľnosti, špecifikácia opatrení na posilnenie kybernetickej bezpečnosti na úrovni produktu

Požadujeme:

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- aspoň 3 roky skúsenosti v oblasti Cybersecurity (ideálne v elektro/ priemyselnom segmente)
- ukončené VŠ vzdelanie so zameraním na IT
- znalosť skupiny noriem ISO 2700x a priemyselných noriem (ISO/IEC 62645 atď.)
- všeobecné znalosti v oblasti priemyselnej kybernetickej bezpečnosti
- schopnosť plynule komunikovať v anglickom jazyku na úrovni minimálne B2
- silný zmysel pre bezpečnosť, zodpovednosť, samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať ako súčasť tímu

Nice to have:
- skúsenosti v oblasti priemyselnej I&C architektúry (Instrumentation and Control)
- akékoľvek získané alebo rozpracované certifikácie

Poprosíme zasielať životopis v anglickom jazyku.

Benefity:

- 13. plat
- ročný výkonnostný bonus
- uvítací bonus
- každoročná valorizácia platu
- referral bonus
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- hybridný HO - 3 dni práce z domu
- flexibilný pracovný čas

Zašlite nám svoj životopis v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Benefity

Možnosť home office
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku