Reagujte bez životopisu

Servisný technik

Miesto práce
Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Máš platnú vyhlášku s §21 a ochotu cestovať? Nezľakneš sa dennej komunikácie v angličtine?

Tvojou náplňou práce bude:

- Mechanická a elektrická montáž a údržba výrobných a baliacich zariadení (farmaceutický priemysel)
- Nastavenie, úprava a oprava mechanických a elektrických častí linky
- Inšpekcie zariadení pred údržbou
- Servisná činnosť u klientov a riešenie problémov na linkách
- Komunikácia s klientmi o opravách
- Vedenie technickej dokumentácie

Požadujeme:

- Stredoškolské vzdelanie technického zamerania
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka – úroveň B2 (denná komunikácia v cudzom jazyku)
- Platná vyhláška s §21 podmienkou (§22 – výhodou, prípadne možnosť dokončiť osvedčenie po nástupe)
- Ochota cestovať

Benefity:

- 13. a 14. bonus v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy
- príspevok na šport, wellness a kultúru
- home office
- flexibilný pracovný čas
- individuálny tréningový plán
- jazykové kurzy priamo v office alebo externe podľa vlastného výberu
- školenia od svetových odborníkov po celom svete aj s platenou účasťou na kongresoch a seminároch
- práca v príjemnom medzinárodnom kolektíve

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=%26placeOfWork=