Reagujte bez životopisu

Inžinier zákazníckej kvality

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/mesiac

Vyznáš sa v nástrojoch kvality a máš prax v tento oblasti? Trúfaš si riešiť konfliktné situácie v anglickom jazyku a obhájiť svoj názor?

Náplň práce:

- dodržiavanie zásad kvality na pridelenom projekte
- zodpovednosť za kvalitatívne ukazovatele
- analýzy dôvodu vzniku nezrovnalosti a ich riešenie
- tvorba kontrolnej dokumentácie (QRK, SPC) a kvalitatívnych dokumentov (8D, Control Plan, PPAP)
- zaškoľovanie výrobných pracovníkov po reklamácii
- vypracovanie a sledovanie akčných plánov
- komunikácia so zákazníkmi a riešenie reklamácií
- účasť na auditoch

Požadujeme:

- prax v oblasti kvality (ideálne skúsenosť s BMW, VW alebo Toyota)
- znalosť nástrojov kvality a automotive noriem
- komunikačné zručnosti - obhájiť názor, odolať tlaku a asertívne riešiť konfliktné situácie aj v anglickom jazyku

Benefity:

- 13. a 14. plat
- odmena pri životných a pracovných jubileách
- odmena za odporučenie známeho a zlepšovacie návrhy
- príspevok pri relokácií,
- flexibilná pracovná doba,
- home office v prípade potreby,
- multisport karta,
- masáže, kozmetika, rekreácia,
- stravovanie vo vlastnej jedálni – doplatok len 0,50 €,
- eventy a spoločenské akcie - Family Day, vianočný večierok, letný výlet,
- zľavy a špeciálne akcie od iných spoločností,
- e-learningové vzdelávacie programy podľa vlastného výberu (Seduo).
- jazykové kurzy priamo v priestoroch spoločnosti

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=%26placeOfWork=

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku