Reagujte bez životopisu

Technik EHS

Miesto práce
Námestovo
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 700 EUR/mesiac

Máš skúsenosti na pozícii technika BOZP minimálne 2 roky a komunikatívnu angličtinu?

Tvojou náplňou práce bude:

- implementácia legislatívnych a firemných požiadaviek v oblasti BOZP
- tvorba pracovných inštrukcií, smerníc a reportov
- plnenie požiadaviek a noriem pre EMS
- príprava a podpora pri vykonávaní auditov HSE a implementácia návrhov na zlepšovanie
- príprava dát a podpora pri interných a externých auditoch
- analyzovanie úrazov a rizikových situácií vo výrobe

Požadujeme:

- min. 2 roky na pozícii Technik BOZP
- základná odborná príprava technika BOZP
- angličtina na komunikatívnej úrovni
- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti

Benefity:

- 13. plat a 14. plat (letná odmena)
- nástupný bonus 200Eur
- variabilná zložka mzdy (max. 10% mzdy, po skúšobnej dobe)
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok pri životnom jubileu, narodení dieťaťa, svadbe
- príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu, šport, kultúru
- príspevok na dopravu
- dni zdravia
- bonus za odpracované roky
- možnosť kariérneho rastu

Send us your CV. For more related job opportunities visit https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=%26placeOfWork=