Reagujte bez životopisu

Obsluha regranulačnej linky so mzdou až 1700€

Miesto práce
Vráble
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Čo bude Vašou náplňou práce?

- obsluha regranulačnej linky,
- označovanie balenia výrobkov z regranulácie,
- vedenie dokumentácie podľa pracovného predpisu,
- udržiavanie poriadku na pracovisku,
- kontrola vyprodukovaného materiálu,
- práca s VZV,

Miesto výkonu práce : Vráble.

Práca v štvorzmennom režime - 1xD,1xN, 2xV.

Viac informácií Vám poskytneme na tel.č. 0911 037 765.

Požadujeme:

- ukončené SŠ vzdelanie ( SOU, SŠ, technické zameranie),
- spoľahlivosť, manuálna zručnosť,
- ochota pracovať v noci,
- prax s VZV - výhodou,
- zodpovednosť.

Benefity:

Benefity a mzdové podmienky :

Hrubá mzda po zaškolení je v priemere až 1700€.

- hodinová mzda - od 4,62€
- výkonnostný bonus od 100 -280€,
- dochádzkový bonus 50€,
- odmena za každé kilo vyrobeného regranulátu,
- príplatky za prácu v noci,
- príplatky za prácu cez víkend,
- stravné lístky,
- zabezpečenie kurzu VZV,
- možnosť prechod do interného stavu spoločnosti.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search