Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

KOORDINÁTOR ZAHRANIČNÉHO NÁBORU

Miesto práce
Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Hľadáme nového kolegu, ktorý bude silným členom nášho náborového tímu. Náš biznis je veľmi dynamický, vyžaduje flexibilitu a aktívnu povahu.

Náplňou práce KOORDINÁTORA NÁBORU ZAHRANIČNÝCH PRACOVNÍKOV je:

- Účasť na zahraničných náboroch - online
- Testovanie jazykových schopností kandidátov
- Vízová agenda - najmä administratíva
vyhodnocovanie kandidátov,
- Koordinovanie nástupov, dopravy, ubytovania a administratívy s tým spojenej,
- Aktívna komunikácia s pridelenými zamestnancami na dennej báze,
- Administratívna agenda spojená s nástupom zamestnancov - testovanie, lekárske prehliadky, bankové účty a pod.

Požadujeme:

Koho hľadáme:

- Ak už máš predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii v oblasti náboru zamestnancov alebo pracovno-právnej administratívy
- Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni podmienkou,
- Výborné komunikačne zručnosti - schopnosť efektívne komunikovať s kandidátmi z výrobného sektora ako aj administratívy
- Aktívny prístup k práci, záleží Ti na tom, aby v tíme bola dobrá nálada
- Flexibilita, schopnosť rýchlo reagovať na zmeny, prispôsobiť sa
- Motivácia pracovať v HR a v dynamickom agentúrnom prostredí
- Vodičský preukaz a aktívne šoférovanie je PODMIENKOU

Benefity:

Čo ponúkame:

- Základná mzda vo výške 1100 Eur brutto (podľa seniority kandidáta) + mesačný bonus (viazaný na plnenie KPI) vo výške max. 300 Eur brutto
- Dni voľna navyše
- Cafeteria
- Sick days
- Podpora jazykového vzdelávania
- Team-buildingy
- a iné...

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search