Reagujte bez životopisu

Skladník - 12tky, Doprava z prešova zabezpečená

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

POĎ SA ZVIESŤ AUTOBUSOM ZA PRÁCOU DO KECHNECA !
Máme zabezpečenú dopravu z Prešova, stačí nasadnúť a autobus vás zavezie priamo k výrobnej hale.

NÁPLŇ PRÁCE:
- príjem, skladovanie, evidencia materiálu
- páskovanie paliet
- čistenie nádob
- zásobovanie výrobných liniek materiálom
- obsluha VZV, Retrak, vláčik, ...
- zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
- balenie servisných dielov
- inventúry

Základná mzda od 930 € brutto (podľa skúseností) + 13. plat + kvartálne bonusy + 13. plat + príplatky za zmennosť a nad rámec zákonníka práce. Navýšenie mzdy po skúšobnej dobe.

- práca na 12 hod. zmeny : 4 zmenka - Denná, Nočná, 2 dni voľno

Požadujeme:

- SŠ vzdelanie, alebo výučný list
- Platný preukaz VZV
- Skúsenosti na obdobnej pozícii -jazda na RETRAKU
- Práca so skenerom
- Skúsenosti so SAP výhodou
- Ochota pracovať na zmeny
- Práca vhodná pre ženy aj mužov
- Základné počítačové zručnosti
- Zodpovednosť a flexibilita

Benefity:

- Práca v stabilnej spoločnosti - automotive prostredie
-13.plat garantovaný zamestnávateľom
- Príspevok zamestnávateľa na stravné
- Príspevok na cestovné vo výške cestovného lístka, alebo zabezpečená doprava podnikovým autobusom
- Zabezpečené OOPP, lekárske prehliadky
- Starostlivosť konzultanta prideleného našou spoločnosťou

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search