Reagujte bez životopisu

Senior Key Account Manager pre oblasť kardiológie (západné a stredné Slovensko)

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Pre medzinárodnú farmaceutickú spoločnosť pôsobiacu na Slovensku, hľadáme Key Accont Managera so skúsenosťami v oblasti medicíny, pre región západného a stredného Slovenska.

Vašou náplňou práce bude:
- starostlivosť o kľúčových zákazníkov, budovanie dlhodobých vzťahov, ale aj akvizícia nových zákazníkov v pridelenom regióne
- identifikácia príležitostí a kľúčových kontaktov v oblasti account managemetu, vytvorenie efektívnej siete
- identifikácia a predvídanie budúcich potrieb zákazníkov a poskytovanie riešení prostredníctvom mobilizácie interných zdrojov a zainteresovaných strán
- vypracúvanie, implementácia a monitoring obchodných plánov, následný reporting Sales Managerovi
- pretavovanie poznatkov o zákazníkoch do marketingových stratégií
- Organizácia a vedenie odborných seminárov a prednášok pre odbornú lekársku verejnosť, prezentácia spoločnosti a jej produktov na kongresoch

Platové podmienky sú predmetom vyjednávania. Garantovaným minimom je 2 200€ fix, reálny plat závisí od skúseností kandidáta.

Požadujeme:

Úspešný kandidát by mal mať:
- aspoň 2 roky skúseností s predajom farmaceutických produktov vrátane liekov na predpis - preferované je zameranie na oblasť kardiológie, prípadne diabetológie/ nefrológie/ internej medicíny
- VŠ vzdelanie v oblasti medicíny/ farmácie/ biológie/ veteriny/ prírodných vied
- znalosti v oblasti ekonomiky zdravotníctva a zdravotnej starostlivosti, trendov a vývoja v oblasti medicíny
- inovatívne a strategické myslenie, vysoké pracovné nasadenie
- výborné prezentačné a organizačné schopnosti
- schopnosť plynule komunikovať v angličtine
- vodičský preukaz skupiny B

Výhodou:
- skúsenosti s CRM systémom Sales Force

Benefity:

- variabilný finančný bonus vyplácaný 3x ročne
- služobné auto aj na súkromné účely (súkromné kilometre hradené zamestnancom)
- zdravotná starostlivosť nad rámec zákona - možnosť výberu balíku zdravotnej starostlivosti, ktorý bude hradený zamestnávateľom
- životné a invalidné poistenie
- príspevky na relaxačné, kultúrne a športové aktivity
- 12 sick days
- 30 dní dovolenky
- remote práca + cestovanie po regióne

Zašlite nám svoj životopis v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Benefity

Práca prevažne z domova
Možnosť home office
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby