Reagujte bez životopisu

Špecialista pre styk so zákazníkmi (SR+ČR)

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
2 240 EUR/mesiac

Je Vašou doménou oblasť služieb zákazníkom a pozeráte sa po novej výzve? Pre poľnohospodársku divíziu medzinárodného chcemického koncernu hľadáme zástupcu pre interakciu so zákazníkmi naprieč slovenským a českým trhom.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- efektívny kontak so zákazníkmi (primárne prostredníctvom telefónu) s cieľom zabezpečiť plnenie obchodných potrieb spoločnosti a súčasne spokojnosť koncových spotrebiteľov
- riadenie vzťahov v oblasti služieb, pôsobenie ako hlavný kontaktný bod pre pridelených zákazníkov
- práca s údajmi, poskytovanie informácii o objednávkach, dostupnosti dodávok, termínoch, aktualizáciách produktov, ...
- sledovanie skladových zásob, pohybu tovarov a platieb, proaktívne riešenie potenciálne rizikových situácii
- zodpovednosť za ročné zúčtovanie, príprava podkladov, analýza údajov, ...
- práca s Excelom a systémami SAP s SALESFORCE

Uvedená mzda je garantovaným minimom pre pozíciu, koncová výška platu závisí od reálnych skúseností kandidáta.

Požadujeme:

Úspešný kandidát by mal mať:
- aspoň 3 roky skúseností so zákaznickým servisom
- skúsenosti s logistikou - znalosť a pochopenie predpisov o medzinárodnom dovoze/ vývoze
- skúsenosti s používaním systémov SAP a Salesforce
- pokročilé skúsenosti s prácou v Exceli
- schopnosť plynule komunikovať v angličtine na úrovni B2, slovenský jazyk na úrovni C2, český jazyk aspoň na úrovni B2
- orientácia na zákazníka a proaktivita
- Softskills: výborné komunikačné schopnosti, trpezlivosť, systematickosť, schopnosť a ochota riešiť problémy, zameranie na budovanie vzťahov

Výhodou:
- VŠ vzdelanie v oblasti poľnohospodárstva, agronómie, obchodu, manažmentu dodávateľského reťazca alebo príbuzných odborov

Benefity:

- variabilný ročný finančný bonus
- vianočný bonus
- príspevok k dôchodkovému sporeniu
- zdravotná starostlivosť nad rámec zákona - možnosť výberu balíku zdravotnej starostlivosti, ktorý bude hradený zamestnávateľom
- životné a invalidné poistenie
- referral bonus
- sick days
- Cafeteria bonus system

Zašlite nám svoj životopis v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Benefity

Možnosť home office
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby