Reagujte bez životopisu

Obchodník a predajca v klenotníctve!

Miesto práce
Bratislava
1 600 - 2 500 EUR/mesiacFixná mzda 1600€ + variabilná zložka mzdy viazaná na predaj (bez stropu)

Pre nášho klienta - dlhoročného lídra na trhu v oblasti klenotníctva - hľadáme človeka s obchodným duchom a záľubou k šperkom!

Staňte sa súčasťou exkluzívneho prostredia, ktoré poskytuje svojim zákazníkom dlhoročné skúsenosti a odbornosť.

Vašou základnou náplňou práce bude:

- aktívne vyhľadávať potenciálnych klientov, resp. oslovovanie už stálych zákazníkov z databázy a ponúkať im rôzny sortiment predaja
- aktívna komunikácia so zákazníkom, tzn. telefonická, osobná i emailová za účelom byť vždy nápomocný pri potrebách zákazníka
- propagovanie a prezentovanie predmetov predaja
- odborné poradenstvo pri výbere predmetov predaja
- plnenie obchodného plánu - plánovanie, oslovovanie a predaj samotného tovaru
- starostlivosť o estetiku priestorov predajne
- práca s pokladňou

Mzdové podmienky sú zložené z fixnej zložky 1600€ brutto + z variabilnej zložky z aktívneho predaja (mesačný plán), tzn. že finančný strop neexistuje.

Požadujeme:

- skúsenosť z oblasti predaja, aktívneho oslovenia zákazníka
- ovládanie anglického jazyka minimálne na B1 úrovni, ovládanie nemeckého jazyka je výhodou
- obchodný duch s cieľom na predaj
- komunikačné schopnosti
- reprezentatívnosť

Benefity:

- služobný mobilný telefón, notebook
- práca s exkluzívnymi značkami
- variabilná zložka mzdy bez finančného stropu (založená na výkone)
- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá je etablovaná na slovenskom trhu s líderskou pozíciou

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku