Projektant

Miesto práce
Bratislava
1 800 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta

Pre stabilnú spoločnosť, ktorá sa venuje oblasti priemyselnej výstavby obsadzujeme pozíciu PROJEKTANT!

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
-spracovávanie projektovej dokumentácie
-spracovávanie podkladov pre kalkuláciu ceny pre ponuky (do Status reportov)
-technický dozor na stavbe
- účasť (technická podpora) na rokovaniach so zákazníkom, komunikácia s technickým zástupcom zákazníka
- aktívna spolupráca s projektovým mamažérom v procese prípravy a realizácie projektu

Požadujeme:

- stredoškolské, alebo vysokoškolské vzdelanie technického smeru
- skúsenosti s projektovaním v programoch AutoCad a inom
- aktívna znalosť angličtiny alebo nemčiny PODMIENKA
- ochota cestovať približne 1-2x týždenne
- vodičský preukaz sk. B

Benefity:

Benefity Vám budú predstavené priamo na pohovore u klienta

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search