Reagujte bez životopisu

Elektroúdržbár

Miesto práce
Prešovský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

V zastúpení pre nášho klienta hľadáme zdatného a pracovitého kandidáta na pozíciu Elektroúdržbár.

Ak sa nebojíte chopiť roboty a vyhrnúť si rukávy, máte praktické skúsenosti a pri práci využívate aj ten povestný zdravý rozum, hľadáme práve Vás!

A čo bude hlavnou náplňou práce?

- Budete zabezpečovať bezproblémový chod VN trafostanice 22kV/6kV/0,4 kV

- Odstraňovať prevádzkové poruchy na výrobných linkách a zabezpečovať ich plynulý chod v nepretržitej prevádzke

- Samozrejmosťou je to, že musíte mať platnú vyhlášku č.508 § 23 bez obmedzenia napätia.

Požadujeme:

- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore
- elektrotechnické

Vodičský preukaz sk.B

Preukázateľnú prax a odborné znalosti v elektroúdržbe

Od vhodného kandidáta požadujeme:

- Platnú vyhlášku č.508 § 23 bez obmedzenia napätia
- Zodpovednosť a pohotovosť
- Schopnosť operatívne riešiť problémy
- Skúsenosti s elektroúdržbou
- Pracovitosť
- Schopnosť pracovať v tíme

Benefity:

- Stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- Istota finančného ohodnotenia
- Dobré pracovné podmienky
- Príjemný pracovný kolektív
- Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- Príspevok na III. pilier
- Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- Kultúrne a spoločenské akcie

A okrem iného aj možnosť zvoliť si po dohode s nadriadeným Váš pracovný čas. Vyhovuje Vám robiť cez týždeň? Alebo radšej zmennosť? Je to len na Vás.

V neposlednom rade je dôležité povedať, že plat od 1100 eur je minimum a záleží na Vašich skúsenostiach a vzájomnej dohode kam sa až dostanete.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search