Reagujte bez životopisu

Operátor výroby na dve zmeny - Voderady. Mzda do 1250€

Miesto práce
Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Čo bude Vašou náplňou práce?
- obsluha výrobnej linky na výrobu plastového granulátu
- navážanie surovín zo skladu
- odvoz hotového granulátu do skladu
- dohľad nad kvalitou výrobku

Miesto výkonu práce : Voderady

Práca na dve zmeny.

Požadujeme:

Požiadavky :
- Manuálna zručnosť
- Fyzická zdatnosť
- Ochota pracovať na 2 zmeny
- Zdravotná spôsobilosť

Pozícia vhodná aj pre absolventov a ľudí bez praxe, všetko potrebné sa naučíte v rámci zaúčania.

Benefity:

Benefity a mzdové podmienky :
- základná mzda - 950€
- kompenzačné príspevky za sťažené prostredie
- mesačný výkonnostný bonus - 170€/mes.
- dochádzkový bonus - 25,10€/mes.
- príspevok na dopravu - 50€/mes.
- vernostný bonus 300€ (po ukončení skúšobnej doby)
- kvartálne preplácanie nadčasov (+príplatky)
- refferal bonus - 1000€
- stravné lístky
- po skúšobnej dobe zmluva na 1 rok

Pre viac info volajte na : 0902 909 288

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku