Reagujte bez životopisu

Key Account Manager

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Ak ste šikovný obchodník so skúsenosťami s akvizíciou veľkých klientov, ponúkame Vám príležitosť dostať sa do zaujímavého TELCO prostredia ako KEY ACCOUNT MANAGER.

Hlavná pracovná náplň na tejto pozícii je:
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových (veľkých) firemných klientov
- budovanie si obchodných vzťahov
- obchodné rokovania a uzatváranie zmlúv
- príprava cenových ponúk, prezentácie
- monitoring trhu

Požadujeme:

Vodičský preukaz B - PODMIENKA
Prax s predajom firemným zákazníkom min. 3 roky
Orientácia v obore dátových služieb
Skúsenosti s predajom v oblasti telekomunikácií alebo IT (výhodou)
Sales orientovaná osobnosť
Komunikatívnosť

Benefity:

- služobné auto
- variabilná zložka mzdy
- služobný mobil
- služobný notebook
- možnosť home office
- flexibilná pracovná doba
- jazykové vzdelávanie
- zamestnanecké zľavy
- zľavy u firemných partnerov

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Benefity

Možnosť home office
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby