Reagujte bez životopisu

CNC Zoraďovač v Prešove. Mzda 1100 - 1300€. 70€ mesačný bonus. Stravné nad rámec zákona. Práca v čistom prostredí.

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Máš prax s nastavovaním CNC brúsky /sústruhu alebo si absolvent - strojár so záujmom o oblasť CNC? Ak sa orientuješ v technickej dokumentácii a máš záujem o prácu v Prešove, možno hľadáme práve Teba!

Čo bude Tvoja náplň práce?

- Obsluhu a nastavovanie CNC strojov - fréza, sústruh
- výrobu komponentov včas, v požadovanej kvalite a množstve, podľa platného technologického postupu a konštrukčnej dokumentácie
- Nakladanie dielov do strojov
- Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
- Kontrolu výrobného procesu
- Práca na 2 zmeny

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle: +421 902 909 287

Požadujeme:

- SŠ technické vzdelanie – maturita, alebo výučný list
- Orientácia vo výkresovej dokumentácii je podmienkou
- Znalosť procesov obrábania
- Ochota učiť sa nové výrobné postupy
- Manuálna zručnosť a vzťah k výrobe

Benefity:

- Mesačný/dochádzkový bonus do výšky 70 EUR brutto
- Nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti
- Stravné lístky s príspevkom nad rámec zákona
- Rast kvalifikácie a súčasne mzdového ohodnotenia
- Práca v čistej strojárskej hale

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Benefity

Firemné rekreačné zariadenia
Príspevok na pracovné oblečenie
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Bonusy/prémia
Pracovné oblečenie
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie