Reagujte bez životopisu

Strategický nákupca (itps)

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Náplň práce:

- Zodpovednosť za nákup v oblasti ITPS (Softvér, hardvér, služby) na globálnej úrovni s dopadom na celú spoločnosť
- Vyjednávanie podmienok a kontraktov s novými aj existujúcimi dodávateľmi v súlade s globálnou stratégiou spoločnosti
- Budovanie strategických vzťahov s externými dodávateľmi a vyhľadávanie nových
- Nezvávislé vedenie projektov na globálnej aj lokálnej úrovni v rámci nákupu
- Spolupráca s internými stakeholdermi (tvorba prezentácií)

Pozícia zastrešuje čisto strategickú zložku procesu, nie operatívu, objednávky, faktúry, atď.

Požadujeme:

- minimálne 1 rok preukázateľnej skúsenosti v strategickom nákupe
- skúsenosť s vyjednávaním podmienok a zmlúv (nevyhnutné)
- skúsenosť s vyhľadávaním nových dodávateľov
- skúsenosť s tendrami (alebo minimálne s komplexnýmii projektmi na regionálnej alebo globálnej úrovni)
- schopnosť menežovať viacero projektov súčasne
- pokročilá úroveň anglického jazyka - B2/C1 (komunikácia s dodávateľmi výlučne v AJ)
- vynikajúce komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- analytické myslenie

Vhodné aj pre Account Managerov, ktorí zastávali podobnú rolu vo vyjednávaní z opačnej strany procesu

Nice to Have:
- IT background/ skúsenosť s nákupom v oblasti ITPS

Benefity:

- 13.ty plat,
- iné finančné bonusy,
- sick days,
- možnosť HO,
- 25 dní dovolenky,
- referal bonus, cafeteria

Zašlite nám svoj životopis v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search