Reagujte bez životopisu

Vodič VZV | BOR | Adaptačný bonus až 700 EUR

Miesto práce
Bor, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Máte skúsenosti s VZV? Chcete pracovať na 2 zmeny? Ozvite sa nám!

Hľadáme VODIČOV VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKOV do Boru u Tachova v Českej republike.

Náplň práce:

- vykladanie, nakladanie, naskladňovanie výrobkov a ich kontrola
- zásobovanie výrobnej linky
- vychystávanie materiálu
- dodržiavanie FIFO metódy
- práce s IT systémami a skenerom
- údržba manipulačnej techniky
- kontrola identifikačných štítkov

Požadujeme:

- spoľahlivosť
- skúsenosti s VZV
- platný preukaz výhodou
- ochota pracovať na zmeny

Benefity:

- adaptačný bonus až 700 Eur
- bonus za osobné ohodnotenie 0-20% zo mzdy/mes.
- bonus za tímovú spoluprácu 0-17% zo mzdy/mes.
- bonus za prítomnosť
- príplatok za poobednú zmenu
- letný/zimný bonus až 50% mzdy
- bonus za lojalitu
- plne dotované stravovanie vo firemnej reštaurácii
- 25 dní dovolenky
- príspevok na dovolenku
- príspevok na dopravu
- možnosť záloh
- možnosť ubytovania

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=%26placeOfWork=