Reagujte bez životopisu

Elektromechanik v Seredi s vyhláškou §22!

Miesto práce
Sereď
Mzdové podmienky (brutto)
1 550 - 1 800 EUR/mesiac

Pre nášho klienta v oblasti potravinárskej výroby hľadáme skúsených elektromechanikov, ktorí majú chuť pracovať a užívať si veľa benefitov našeho klienta.

Náplň práce:
- vykonávanie odborných elektrických prác,
- oprava, montáž, udržiavanie a manipulácia na elektrotechnických a strojnotechnologických zariadeniach,
- preventívne prehliadky na strojnotechnologických zariadeniach,
- odstraňovanie porúch,
- čítanie technickej dokumentácie,
- bežné elektroúdržbárske práce.

Požadujeme:

- vyhláška 508/2009 Z.z. § 22
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť a serióznosť
- skúsenosť na obdobnej pozícii výhodou

Benefity:

- práca je priamo do kmeňového stavu,
- mesačná mzda vždy načas a každoročné mzdové prehodnotenie,
- 2x ročne mimoriadne odmeny
- refferal bonus: možnosť privyrobiť si za odporučenie nových zamestnancov, výška získanej odmeny je v závislosti od obsadzovanej pracovnej pozície od 300€ do 500€ za jedného odporučeného zamestnanca, takže čím viac tvojich kamarátov zamestnáme, tým viac môžeš zbohatnúť,
- jedáleň, stravovanie je zabezpečené v priestoroch spoločnosti už od 1,10€,
- balíček 250€ na zamestnanca, ktorý si zamestnanec môže uplatniť na preplatenie zdravotnej starostlivosti, športových a kultúrnych aktivít, detský tábor, pri návšteve dieťaťa jasieľ alebo materskej školy, pri nástupe dieťaťa do 1. ročníka, alebo na preplatenie príspevku na cestovné..
- záleží nám aj na psychickej pohode našich zamestnancov a preto prispievame na rekreačné pobyty v zmysle Zákonníka práce 275€,
- poskytujeme príspevok na dôchodkové sporenie III. piliera,
- niekoľkokrát do roka obdarovávame zamestnancov darčekmi v podobe našich sladkých produktov,
- s nami máte viac času na rodinu, pretože víkendy sa u nás nepracujú,
- možnosť kariérneho rastu,
- pri nástupe novým zamestnancom poskytneme všetky osobné ochranné pracovné prostriedky,
- odmeny pri pracovných jubileách,
- príspevok na ubytovanie do výšky max 9,50€/noc.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search