Reagujte bez životopisu

Skladník / Manipulant

Miesto práce
Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce:

- Príjem, manipulácia, triedenie a expedícia materiálu
- Výpomoc pri vykladaní/nakladaní kamiónov
- Inventúry skladových zásob - kontroly, počty
- Príprava dokumentov zahŕňajúca prácu s PC
- Používanie predpísaných pracovných prostriedkov a pridelených OOPP
- Udržiavanie čistotu a poriadok na pracovisku

Požadujeme:

- manuálna zručnosť a skúsenosti s prácou v sklade
- aktívny používateľ PC
- platné oprávnenie na vedenie VZV - výhodou
- dôslednosť, presnosť, precíznosť a ochota učiť sa nové veci
- pozitívny prístup k práci a riešeniu problémov
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke

Benefity:

- Výkonnostný bonus
- Príspevok na dopravu
- Každoročné prehodnocovanie mzdy
- Bonus pri pracovnom výročí

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=%26placeOfWork=