Reagujte bez životopisu

Pracovník v sklade - Picker/Feeder ! Zabezpečná doprava ! Zyýšili sme plat !

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Náplň práce:

- oliepanie dielcov štítkami s čiarovým kódom,
- práca s PDA a zobrazovacími jednotkami,
- práca v sklade, chystanie materiálu, zásobovanie linky

Na dané pozície Vás vieme zaškoliť.

V prípade záujmu o prácu volajte na telefónne číslo 0911 050 678.

Požadujeme:

- ochota pracovať na zmeny ( 3 zmenná prevádzka)
- manuálna zručnosť
- práca vhodná pre mužov aj ženy aj absolventov

Benefity:

Základná mzda 1080 € + príplatky + bonusy.

- príplatok za poobednú a nočnú zmenu
- bonusy vyplácané každé 3 mesiace
- 13. a 14. plat

Doprava zabezpečená v celom Žilinskom kraji.

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=%26placeOfWork=
Nezabudnite svoju odpoveď označiť ref. číslom 6-18-40333