Reagujte bez životopisu

Hlavný stavbyvedúci pre mosty

Miesto práce
okres Košice - okolie
3 500 - 4 000 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta

Pre úspešnú stavebnú spoločnosť obsadzujeme pozíciu HLAVNÉHO STAVBYVEDÚCEHO PRE MOSTY, ktorý bude zaradený na projekt v rámci cestnej výstavby v Bratislavskom kraji.

Pracovná náplň na tejto pozícii zahŕňa:
- Koordináciu jednotlivých stavbyvedúcich
- Prevzatie a kontrola projektovej dokumentácie
- Riadenie a koordinovanie stavebných projektov
- Zodpovedanie za dodržiavanie schválených termínov
- Spolupráca so stavebnými projektantmi a stavebným dozorom
- Kontrolovanie kvality vykonaných prác
- Zabezpečenie súladu realizovanej stavby s projektom
- Zodpovednosť za kontrolu dodržiavanie kvality a harmonogramu vykonaných prác v súlade s projektovou dokumentáciou a zmlúv uzatvorených s dodávateľmi
- Kontrola a koordinácia subdodávateľov
- Samostatná príprava a kontrola zmlúv
- Pravidelný reporting ohľadom postupu stavebných prác
- Sledovanie rozpočtu

Požadujeme:

- vzdelanie v stavebnom odbore
- 10 ročná prax na pozícii Stavbyvedúceho pre mosty
- platné oprávnenie SKSI s rozsahom oprávnenia 22- inžinierske stavby mosty, tunely PODMIENKA
- 5 ročná skúsenosť na veľkých, infraštruktúrnych zákazkách
- znalosť FIDIC
- aktívny vodič

Benefity:

- Služobné vozidlo aj na súkromné účely
- Motivačný bonusový systém

- Príspevok na bývanie
- Zaujímavý vzdelávací program
- Multisport karta

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search