Reagujte bez životopisu

Právnik (Real-Estate)

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiac

Máte skúsenosti z práva v Real-Estate a pozeráte sa po zmene? Ak Vám komunikácia v Anglickom jazyku nerobí problém, ponúkame Vám pozíciu Právnika pre medzinárodnú spoločnosť v oblasti developmentu/ Real-Estate na Slovensku.

Náplň práce:

- Právna činnosť súvisiaca so zakladaním nových projektov, v oblasti akvizícií pozemkov, kúpy pozemkov, zriaďovania vecných bremien
- Príprava zmlúv na kúpu pozemkov, zmlúv o budúcej zmluve, dodatkov k zmluvám a všetkých súvisiacich žiadostí, súhlasov, vyhlásení
- Príprava dokumentov týkajúca sa povoľovacích procesov, správou a prevádzkou majetku spoločnosti, nájomných zmlúv
- Proces právneho due diligence pri nových akvizíciách

Požadujeme:

Požiadavky:

- VŠ vzdelanie
- Skúsenosť na obdobnej pozícií minimálne 2 roky
- Skúsenosť z oblasti Real-Estate
- Anglický jazyk na ústnej a písomnej úrovni minimálne B2

Možnosť uväzku je len na TPP.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search