Reagujte bez životopisu

Poď k nám pracovať ako CNC operátor na 12 hod. zmeny! Príspevok na dopravu. Príplatky nad rámec zákona. 13.plat. Kvartálne bonusy.

Miesto práce
Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce:

Hľadáme operátorov výroby, ktorých náplň práce bude:
- Nakladanie CNC strojov s komponentami
- Zásobovanie výrobnej linky
- Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
- Kontrola výrobného procesu
- Hlásenie porúch

Základná mzda 930€ brutto, po skúšobnej dobe navýšenie na 978,73 € + príplatky za poobedné a nočné zmeny.

Požadujeme:

- SŠ vzdelanie resp. výučný list
- Skúsenosti na pozícii operátor výroby, operátor montáže výhodou
- Práca na 12 hod. zmeny
- Ochota učiť sa nové výrobné postupy
- Manuálna zručnosť / vzťah k výrobe
- Práca v tempe (práca je v stoji)
- Zodpovednosť

Benefity:

- Práca v stabilnej spoločnosti u renomovaného zamestnávateľa v priateľskom prostredí
- Navýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe
-13.plat garantovaný zamestnávateľom
- Príspevok na stravu 4,07€
- Príspevok na cestovné
- Zabezpečené OOPP, lekárske prehliadky
- Starostlivosť konzultanta prideleného našou spoločnosťou

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search
Nezabudnite svoju odpoveď označiť ref. číslom 101-18-41210