Reagujte bez životopisu

ABAP DEVELOPER

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Pracuješ ako SAP/ABAP Developer a hľadáš novú výzvu? Hovoríš plynule anglicky a páčilo by sa Ti pracovať v medzinárodnom tíme? Daj nám o sebe vedieť!

Náplňou práce na tejto pozícii bude:
- Aktívna účasť na samotnom vývoji SAP platformy
- konverzia systému do S/4HANA
- definovanie vývojových štandardov spoločnosti a monitoring ich dodržiavania

Pozícia je otvorená pre seniornejších ale aj juniorných kandidátov.Garantovaným minimom je 2 000€ pri juniornej úrovni a 2 500€ pri úrovni medior/senior. Výsledná mzda závisí od reálnych skúseností kandidáta.

Požadujeme:

Kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať nasledujúce kritériá:

na úrovni MEDIOR/SENIOR
must:
- aspoň 3 roky skúseností s vývojom SAP platformy v ABAPe/ SAP BTP/ SAP Fiori
- Skúsenosť s S/4HANA
- Schopnosť aktívne komunikovať v angličtine na úrovni minimálne B2 (ideálne C1)
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti v slovenskom aj anglickom jazyku
- Analytické myslenie a porozumenie SAP systému v širšom kontexte, insight do architektúry systému

Nice to have:
- skúsenosti s konverziou do S/4HANA
- skúsenosť s agilným prostredím

na úrovni JUNIOR:
must:
- aspoň 1 rok skúseností s vývojom SAP platformy v ABAPe/ SAP BTP/ SAP Fiori
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti v slovenskom aj anglickom jazyku (B2+)
- Analytické myslenie

- Skúsenosti s S/4HANA

Benefity:

- 13.ty plat
- výkonnostný bonus až do výšky 134% mesačnej mzdy (ako alternatíva 14. platu)
- 5 sick days
- možnosť prevažného HO
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania
- relokačný bonus
- referral bonus
- Cafeteria benefit system
- životné poistenie a balík zdravotnej starostlivosti

Zašlite nám svoj životopis v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Benefity

Možnosť home office
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby