Reagujte bez životopisu

Údržbár v Zlatých Moravciach s ubytovaním

Miesto práce
Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 750 EUR/mesiac

Vaša náplň práce na pozícií Údržbára - elektromechanika bude:

- údržba strojov a zariadení
- analyzovanie chýb vzniknutých na strojoch
- vykonávanie preventívnej a prediktívnej údržby
- odstraňovanie porúch strojov a zariadení
- tvorba a úprava rozvodných panelov strojov
- zlepšovanie chodu strojov a zariadení pre znižovanie poruchovosti
- implementovanie zlepšení na stroje a zariadenia

Miesto výkonu práce : Zlaté Moravce

Práca v trojzmennom režime.

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Skúsenosti na danej pozícii z výrobnej spoločnosti podmienkou
- Vyhláška §22
- Skúsenosť s čítaním technickej dokumentácie podmienkou
- Ochota pracovať na zmeny
- Vzdelanie v odbore - technické, strojárstvo, elektrotechnika
- Znalosti v oblasti elektrotechniky a elektroniky
- Znalosti digitálnej, riadiacej a regulačnej techniky NC, PLC, pohony

Benefity:

- príplatky za výkon práce v rizikovom prostredí a výkon práce v noci
- mesačná prémia
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- príspevok na DDS (2% z hrubej mzdy)
- podpora vzdelávani
- kariérny rast

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=%26placeOfWork=