Reagujte bez životopisu

Sales director

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 000 EUR/mesiac

Pre nášho klienta hľadáme do tímu skúseného Obchodného riaditeľa, ktorý bude mať za úlohu ďalej rozvíjať pôsobenie spoločnosti na Slovenskom trhu. Bude tvárou a hlasom silnej a stabilnej značky.

Hlavnou náplňou práce úspešného kandidáta bude:

- Viesť stabilný tím Area sales manažérov, nastavovať vhodnú obchodnú stratégiu a reagovať na konkurenciu a na rýchlo meniaci sa trh.
- Vhodný kandidát by mal byť pokojný a rozhľadený profesionál, ktorý vie svojim prístupom a nápadmi priniesť vhodné inovácie a postupy.
- Očakávame tiež, že ako Obchodný riaditeľ bude nastavovať nové postupy pre dosiahnutie cieľov, hľadať spôsoby ako to robiť lepšie a motivovať svoj tím v rámci Slovenska.

Požadujeme:

Požadujeme:
- minimálne 5 ročnú skúsenosť s vedením väčšieho obchodného tímu
- rozsiahle skúsenosti v oblasti obchodu a akvizície nových obchodných partnerov
- komunikačné a reprezentačné schopnosti na vysokej úrovni
- organizačné schopnosti a analytické myslenie na veľmi vysokej úrovni
- ochotu cestovať v rámci Slovenska

Benefity:

Obchodný riaditeľ u nás okrem iného dostáva:
- dôveru a možnosť sebarealizácie pri vytváraní ním zvolenej obchodnej stratégie.
- nadpriemerné platové ohodnotenie
- spoľahlivý a skúsený tím Area Sales Manažérov
- možnosť neustáleho vzdelávania sa prostredníctvom na mieru šitých školení a mnoho iného.

Celý benefitný program bude predstavený úspešnému kandidátovi na osobnom stretnutí.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Benefity

Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby